Articles

Udhetim ne Tanzani

6 Dite te Paharrueshme ne 🐘TANZANI 🦁 Arusha – Parku Kombetar Liqeni Manyara – Serengeti Qendror – Krateri Ngorongoro 6 Dite / 5 Nete 1 – 8 Persona Vlefshmeria: Gjate gjithe vitit 2017 Permbledhje Akomodimi Destinacioni Nete Trajtimi Palace Hotel Arusha Arusha 1 B&B Lake Manyara Serena Safari Lodge Lake Manyara National Park 1 FB Serengeti Sopa Lodge Central Serengeti 2 FB Ngorongoro Sopa …

Continue reading  

Udhetim ne Marok

Marrakech & Essaouira Tour Dita e 1 – Mberritja ne Marrakech Pas fluturimit nga Tirana per ne Marok, mberritje ne Marrakesh. Pritja ne aeroport nga perfaqsuesi i agjensise tone dhe me pas transferim per ne riad (hotel i ngjashem me shtepi te maddhe, me oborr te madh te brendshem, te famshme ne Marok), ne qytetin e vjeter ose ne hotel …

Continue reading  

Nje jave ne Mauritius

Pushime 1 jave ne Mauritius – Ne ishullin e parajses Duke filluar nga 1,890 EUR per person. Ne cmim perfshihet fluturimin me 1 tranzit si dhe akomodimin ne hotel Villas Mon Plaisir (HB) ne Pointe Aux Piments, Mauritius, transferta Aeroport – Hotel – Aeroport, taksat si dhe viza per Mauritius.

Continue reading