BUDVA, MAL I ZI

Budva eshte metropoli turistik i Malit te Zi, fale numrit te madh te plazheve dhe hoteleve te cilat e bejne ate nje destinacion te preferuar nga turistet.

Articles

Find More  

Plazh dhe Shetitje me Anije ne Budva (Early Booking) ➡Korrik & Gusht 2020 — 5 Dite— Cmimi nga €140!

❗❗CMIMET EARLY BOOKING JANE TE VLEFSHME PER REZERVIME DERI ME 31 MARS❗❗ PLAZHET QE VIZITOJME 🔹Sutomore (Bar) 🔹🔸Lundrim me traget dhe plazh ne ishullin Hawai (Budva) 🔹🔸Lundrim me traget dhe plazh ne ishujt rreth gjirit te Hercegnovit dhe Kotorit 🔹Ploce (Budva) 🔹Jazz (Budva) 🔹Akuapark Budva (Budva) 🔹Plazhi i qytetit Ulqin 👉Akomodim ne Hotel SIDRO 3 Yje ne qender te qytetit …

Continue reading  

Udhetimet e Vjeshtes 2019

🔹 DUBVRONIK – BUDVA – KOTOR ➡Nisje Dt. 20 & 27 SHTATOR — 3 Dite — Cmimi €99!➡Nisje Dt. 11 TeTOR — 3 Dite — Cmimi €99!Hotel 3 yje ne QENDER te BUDVAS 🔹VIENE – BUDAPEST – BEOGRAD➡Nisje Dt. 23 Tetor — 5 Dite — Cmimi €199!➡Nisje Dt. 23 Tetor — 5 Dite — Cmimi €199!Akomodimet: ZAGREB (1 Nate), VIENE …

Continue reading  

AVALA RESORT BUDVA – 2 NET PER 165 EUR/CIFTI

PAKETA PERFSHIN: Minimumi dy nete qendrim ne dhome standarte Mengjes dhe darke Cokollata dhe embelsira per femijet Kosh me Veze Pashke ne diten e Pashkes Trajtim SPA me 20% zbritje. Menu A la carte ne Avala Restaurant me 20% zbritje. Transferim falas ne dhome Superiore, me pamje nga Qyteti i Vjeter apo deti, sipas disponibilitetit. Perdorim falas i parkingut, saunas, pishines …

Continue reading