Mali i Zi

Places in Mali i Zi

Find More  

Articles

Find More  

Udhetimet e Festave te Marsit

DUBROVNIK! Dt. 8-10 Mars! 3 Dite! Cmimi 99€Akomodimi ne hotel Adria 4 Yje (Pishine + Jakuzzi)Mengjes + Darke te perfshira ne cmim SARAJEVA! (Me darke festive)Dt. 8-10 Mars! 3 Dite! Cmimi 99€Akomodimi ne hotel Hollywood 4 Yje (Pishine + Spa)Mbremje festive e 8-Marsit me muzike live BEOGRAD! Dt. 8-10 Mars! 3 Dite! Cmimi 89€Akomodimi ne hotel 3 Yje ne Beograd …

Continue reading  

AVALA RESORT BUDVA – 2 NET PER 165 EUR/CIFTI

PAKETA PERFSHIN: Minimumi dy nete qendrim ne dhome standarte Mengjes dhe darke Cokollata dhe embelsira per femijet Kosh me Veze Pashke ne diten e Pashkes Trajtim SPA me 20% zbritje. Menu A la carte ne Avala Restaurant me 20% zbritje. Transferim falas ne dhome Superiore, me pamje nga Qyteti i Vjeter apo deti, sipas disponibilitetit. Perdorim falas i parkingut, saunas, pishines …

Continue reading  

Paketa e Vjeshtes dhe e 29 Nentorit ne Bianca Resort & SPA

Bianca Resort & SPA eshte nje hotel ekskluziv, i cili ofron te gjithe komoditetin e nje hoteli te rangut boteror, kombinuar me nje atmosfere alpine dhe elegancen e nje rezidence private. Ngrohtesia e brendshme e arredimit me dru masiv e kombinuar me siperfaqet prej guri, nxjerrin ne pah ndjesine e te ndejturit ne shtepi larg shtepise. Pikturat e realizuara me …

Continue reading  
Translate »