AVALA RESORT BUDVA – 2 NET PER 165 EUR/CIFTI


PAKETA PERFSHIN:

 • Minimumi dy nete qendrim ne dhome standarte
 • Mengjes dhe darke
 • Cokollata dhe embelsira per femijet
 • Kosh me Veze Pashke ne diten e Pashkes
 • Trajtim SPA me 20% zbritje.
 • Menu A la carte ne Avala Restaurant me 20% zbritje.
 • Transferim falas ne dhome Superiore, me pamje nga Qyteti i Vjeter apo deti, sipas disponibilitetit.
 • Perdorim falas i parkingut, saunas, pishines se brendshme, jakuzit dhe banjos Turke.
 • WiFi falas ne ambjentet e hotelit
 • Hyrje e hereshme apo dalje e vone (deri ne 18:00) sipas disponibilitetit.
 • Qendrim falas per deri ne 2 femije nen 12 vjec, qe ndajne dhomen me prinderit.

CMIMI PER CIFT PER DY NETE: 165

KUSHTET E PERGJITHSHME:

 • Transporti nuk eshte i perfshire.
 • Trajtimet ne SPA jane me rezervim.
 • Paketa nuk perfshin taksen e detyrueshme dhe siguracionin prej 1.5 EUR per person ne dite.
 • Sherbimet e pa shfrytezuara nuk zbriten nga cmimi i paketes.
 • Netet ekstra apo dhomat teke jane te disponueshme sipas kerkeses.
 • Cmimet perfshijne TVSH.