Paketa e Vjeshtes dhe e 29 Nentorit ne Bianca Resort & SPA

Bianca Resort & SPA eshte nje hotel ekskluziv, i cili ofron te gjithe komoditetin e nje hoteli te rangut boteror, kombinuar me nje atmosfere alpine dhe elegancen e nje rezidence private. Ngrohtesia e brendshme e arredimit me dru masiv e kombinuar me siperfaqet prej guri, nxjerrin ne pah ndjesine e te ndejturit ne shtepi larg shtepise.

Pikturat e realizuara me mjeshteri nga piktoret Malazeze, te cilat dekorojne muret e hollit, do te impresionojne apasionantet e artit.

Energy Clinic Spa Club ofron pishine te brendshme 25m si dhe nej pishine femijesh, nje palester moderne dhe nje hapsire te madhe per relaks, sauna etj.

PAKETA E VJESHTES

2 nete / 3 dite – 169 € per 2 persona

Paketa permban:

2 nete fjetje ne dhome standarte apo superiore

Mengjes dhe Darke per dy ne restorantin me kuzhine nderkombetare Chives

Checkin I hershem dhe Checkout i vonshem (deri ne 2 pasdite)sipas disponibilitetit

Pishine, Hamam, Palester dhe Sauna Falas

Parkim Falas

WiFi Falas

 

Paketa e 29 Nentorit

2 nete / 3 dite – 213 € per 2 persona

Paketa permban:

2 nete fjetje ne dhome standarte apo superiore

Mengjes dhe Darke per dy ne restorantin me kuzhine nderkombetare Chives

Happy hour ne barin e lobit (vere e ngrohte, caj ose kafe, lengje frutash dhe biskota nga ora 16-17 dt. 29.11

Checkin I hershem dhe Checkout i vonshem (deri ne 4 pasdite)sipas disponibilitetit

Pishine, Hamam, Palester dhe Sauna Falas

Parkim Falas

WiFi Falas

*Transporti nuk eshte i perfshire por mund t’ju bejme cmimet me te mira per automjet me qira nepermjet EUROCAR Rentals.