An error has occurred

Articles | Mali i Zi | EURO Travel & Tours

Mali i Zi

Udhetimet e Festave te Marsit

DUBROVNIK! Dt. 8-10 Mars! 3 Dite! Cmimi 99€Akomodimi ne hotel Adria 4 Yje (Pishine + Jakuzzi)Mengjes + Darke te perfshira ne cmim SARAJEVA! (Me darke festive)Dt. 8-10 Mars! 3 Dite! Cmimi 99€Akomodimi ne hotel Hollywood 4 Yje (Pishine + Spa)Mbremje festive e 8-Marsit me muzike live BEOGRAD! Dt. 8-10 Mars! 3 Dite! Cmimi 89€Akomodimi ne hotel 3 Yje ne Beograd …

Continue reading  

AVALA RESORT BUDVA – 2 NET PER 165 EUR/CIFTI

PAKETA PERFSHIN: Minimumi dy nete qendrim ne dhome standarte Mengjes dhe darke Cokollata dhe embelsira per femijet Kosh me Veze Pashke ne diten e Pashkes Trajtim SPA me 20% zbritje. Menu A la carte ne Avala Restaurant me 20% zbritje. Transferim falas ne dhome Superiore, me pamje nga Qyteti i Vjeter apo deti, sipas disponibilitetit. Perdorim falas i parkingut, saunas, pishines …

Continue reading  

Paketa e Vjeshtes dhe e 29 Nentorit ne Bianca Resort & SPA

Bianca Resort & SPA eshte nje hotel ekskluziv, i cili ofron te gjithe komoditetin e nje hoteli te rangut boteror, kombinuar me nje atmosfere alpine dhe elegancen e nje rezidence private. Ngrohtesia e brendshme e arredimit me dru masiv e kombinuar me siperfaqet prej guri, nxjerrin ne pah ndjesine e te ndejturit ne shtepi larg shtepise. Pikturat e realizuara me …

Continue reading  

Ski ne Kolashin 2 dite 59€

PROGRAMI DY DITOR PER SKI NE KOLASHIN / Hotel & Spa 4Yje LUX (qender qyteti), 2 Dite, €59 KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT E NISJEVE SI ME POSHTE ►21, 28 Janar!  ►4, 11, 14, 18, 25 Shkurt! DITA E PARE: Ujevara e Niagares – Podgorice – Delta City shopping *Nisja ne mengjes ne oren 8:00 nga sheshi “piazza” mbrapa Muzeut Kombetar. …

Continue reading  

Festat e fundvitit ne Budva nga 121 EUR!

  ​Krishtlindjet, 2 nete Avala Resort 4* – 121€ / personi Viti i Ri 2017, 2 nete Avala Resort 4* – 192€ / personi PAKETA PER KRISHTLINDJET ​Krishtlindjet, 2 nete – 121€/person Per akomodim brenda dates 23 – 26 Dhjetor Paketa perfshin :  2 nete ne dhome dyshe (minimumi) per 2 persona Pije mireseardhje Mengjesi dhe darka per 2 persona Shije uji ne dhome …

Continue reading  
Translate »