Articles

Ndeshja ITALI-SHQIPERI ne Palermo ⚽

Vizita ne Bari, Sicili dhe Matera 22-27 Mars 2017 22/03/2017 – Marrja e tragetit ne Durres ne oren 22.00 per ne Bari. 23/03/2017 – Nisja me autobus per ne Messina. Gjate rruges do te vizitohet Alberobello: qendra historike me shtepite tipike (trulli). Vizite e qytetit te Cosenzes, qendra e arberesheve. Kalimi i kanalit te Mesines ne mbremje. Akomodimi ne Messina. 24/03/2017 – Nisja per ne …

Continue reading  

Karnavale dhe Shopping ne Venecia – Verona – Padova

🛍 Karnavale dhe Shoping 🛍 🛫 Vizite kulturore ne Venecia, Verona dhe Padova 🛫 📍 24-26 Shkurt 2017 24/02/2017 – Nisja ne oren 07:15 me avion per ne Venezia. Nisja me autobus ne drejtim te Verones, vizite e qytetit te Verones: qendra historike e qytetit : sheshi Bra, Arena dhe shtepia e Zhuljetes. Vizite e qytetit Sirmione ne liqenin e Gardes: Keshtjella …

Continue reading  

Pushime ne Marina di Rossano ne Italine e Jugut

Marina di Rossano Club Village Ne Marina di Rossano Club Village ka vend per te gjithe… Relaks dhe argetim jane kryefjala e dites. Lereni veten te lire dhe ndiqni programin e ngarkuar me aktivitete te pergatitura cdo dite nga stafi i resortit; argetim me lojra dhe kercim, delikatesa gastronomike te krijuara nga shefi i kuzhines, sporte ne rere apo ne …

Continue reading  

Shen Valentini ne Venezia

SHEN VALENTINI NE VENECIA – SUPER OFERTE – 285 EUR / PERSONI Dt: 12-15 Shkurt ( 3nete/4dite) Ne cmim perfshihet: Fluturimi Vajtje – Ardhje Tirane – Venecia 10kg bagazhe Hotel 4* ne Qender te Venecias Mengjeset per ditet e qendrimit.  

Continue reading