Mali i Zi

Places in Mali i Zi

Find More  

Articles

Find More  

AVALA RESORT BUDVA – 2 NET PER 165 EUR/CIFTI

PAKETA PERFSHIN: Minimumi dy nete qendrim ne dhome standarte Mengjes dhe darke Cokollata dhe embelsira per femijet Kosh me Veze Pashke ne diten e Pashkes Trajtim SPA me 20% zbritje. Menu A la carte ne Avala Restaurant me 20% zbritje. Transferim falas ne dhome Superiore, me pamje nga Qyteti i Vjeter apo deti, sipas disponibilitetit. Perdorim falas i parkingut, saunas, pishines …

Continue reading  

Paketa e Vjeshtes dhe e 29 Nentorit ne Bianca Resort & SPA

Bianca Resort & SPA eshte nje hotel ekskluziv, i cili ofron te gjithe komoditetin e nje hoteli te rangut boteror, kombinuar me nje atmosfere alpine dhe elegancen e nje rezidence private. Ngrohtesia e brendshme e arredimit me dru masiv e kombinuar me siperfaqet prej guri, nxjerrin ne pah ndjesine e te ndejturit ne shtepi larg shtepise. Pikturat e realizuara me …

Continue reading  

Ski ne Kolashin 2 dite 59€

PROGRAMI DY DITOR PER SKI NE KOLASHIN / Hotel & Spa 4Yje LUX (qender qyteti), 2 Dite, €59 KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT E NISJEVE SI ME POSHTE ►21, 28 Janar!  ►4, 11, 14, 18, 25 Shkurt! DITA E PARE: Ujevara e Niagares – Podgorice – Delta City shopping *Nisja ne mengjes ne oren 8:00 nga sheshi “piazza” mbrapa Muzeut Kombetar. …

Continue reading  
Translate »