An error has occurred

Tajlande | EURO Travel & Tours

Tajlande

Tajlanda eshte nje mbreteri e mahnitshme, me tempuj Budiste, natyre te eger dhe ishuj spektakolar. Perpos nje historie interesante dhe nje kulture unike qe perfshin ushqim te kendshem dhe masazh, Tajlanda perbehet nga nje popull miqsor qe i kane dhene Tajlandes reputacionin si Vendi i Buzeqeshjeve.

Articles

Find More  

Shen Valentini ne Maldive

Shnderrojeni kete Shen Valentin ne udhetimin e jetes suaj, kaloni nje jave ne Maldivet e magjishme. DT: 12 – 17 SHKURT Fluturim + Hotel = 1299 EURO/person Hotel Amra Palaca ne dhome Superiore me mengjes  

Continue reading  
Translate »